Reference – realizované a spravované weby

Zde najdete ukázky některých webových projektů, které jsme realizovali pro naše zákazníky nebo přímo pro nás:
reference

ocasky.cz

Komunitní, inzertní a chovatelský web o zvířatech

Na webu ocásky.cz se schází komunita chovatelů zvířat, kteří se zde seskupují podle svých zájmů. Diskutují, budují rodokmeny, publikují fotky, hodnotí, radí si a inzerují. Firmy se zde prezentují v katalogu a v kalendáři akcí lze najít nejbližší události ze světa zvířat. Kromě toho je k dispozici rozsáhlá encyklopedie. To vše je provázáno tak, aby přnášelo pohromadě vždy související informace. Více se dočtete v detailní případové studii...

reference

DigiLidi.cz

Nezávislý technologický magazín o multimédiích

Pro společnost Invisible Media jsme nasadili, upravili a udržovali systém Drupal a PHPBB-SEO již v roce 2007. Za více než 5 roků provozu se ukázalo, že obě platformy jsou velmi vhodné pro podporu tohoto online časopisu. V tomto případě poskytují zázemí pro cca 1500 čtenářů denně. Provoz tohoto média zaštiťuje nyní přímo společnost NetSide, která jej spoluvlastní.

reference

motorchip.eu

Diagnostika a chiptuning spalovacích motorů

Webová stránka s informacemi o chiptuningu a jiných úpravách motorových vozidel. Kromě informační stránky a prezentace firmy zaměřující se na mobilní chiptuning a chiptuning v Brně, disponuje web rozsáhlým katalogem motorů, které lze upravit a s jakými výsledky. Katalog je navázán na objednávkový systém. Grafickou podobu webu vytvořil Tomáš Dilhof.

reference

HonekMotor.cz

Dovoz aut z Německa

Poctivý autobazar v Česku? Zapomeňte! Čím žádanější auto, tím více je podvodně omlazeno. Řešením je dovoz aut z Německa, kde poctivý přístup k prodeji aut ještě existuje, obecně zde najdeme nižší ceny, než v ČR a auta dostávají mnohem lepší péči. Nechcete-li přistoupit na tuzemské podmínky, je nejlepším řešením služba dovozu vozidla na zakázku. Ideálně od zkušeného, poctivého a doporučovaného dovozce, kterým je právě Honek Motor.

reference

braniskov.cz

Oficiální webové stránky obce Braníškov

Zjevná ukázka toho, že také oficiální stránky institucí lze vytvořit snadno a velmi levně s open source platformou Drupal. Odpovědní činitelé rádi slyší na předražené nabídky velkých firem, přitom nakonec stejně nevyužijí ani desetinu funkcí dodaného redakčního systému. Zde platí jen za to, co právě potřebují.

reference

inzertik.cz

Dětský internetový mimi bazar

Inzertík klade důraz na maximální jednoduchost a přehlednost. V tomto internetovém secondhandu mohou těžit z užitečných funkcí registrovaní uživatelé a ti, kteří je nepotřebují, mohou inzeretovat bez registrace. Přitom i jim zůstává zachována možnost později editovat svůj inzerát, nebo jej předčasně smazat. Maminkám tento bazar přirostl k srdci. Protože děti rostou tak rychle...

reference

RegionBilyPotok.cz

Stránky mikroregionu Bílý potok

Přírodní park Údolí Bílého potoka je krásné území západně od Brna. Dobrovolný svazek obcí Mikroregion Bílý potok spustil webové stránky na propagaci turistiky v dané oblasti a pro publikaci základních informací z regionu.

reference

flops.cz

Magazín pro IT profesionály

Webový časopis pro odborníky z oboru počítačů a sítí. Systém Drupal je zde optimalizován na poskytování obsahu typu článků a aktualit, které jsou tříděny do kategorií, dále dle čtenosti a hodnocení uživatelů. Dále je zde například kalendář s filtrováním akcí, diskusní fórum a systém uživatelských blogů. Specialitou potom je navázání obsahu na katalog firem.

reference

connect.cz

Web časopisu Connect!

Online podoba časopisu pro počítačové profesionály Connect! Grafické prvky vytvořil Tomáš Dilhof, drobné úpravy pak NetSide. Struktura webu a jeho provedení v Drupalu je naše práce. Web již není v původní verzi v online stavu.

reference

vyzivne.cz

Web specializovaný na alimenty

Web shrnující informace a poznatky z oblasti vyživovací povinnosti. Narozdíl od typických MFA (made for adsense) webů vnáší do této oblasti internetového podnikání nový standard.

reference

DIGImimi.cz

Těhotenství, porod, rodičovství

Webový magazín a komunitní portál pro páry připravující se na prvního potomka, na porod, na rodičovství. Důraz je kladen na obsah tvořený návštěvníky a tomu je uzpůsoben i systém Drupal a PHPBB.

reference

vizovickepecivo.cz

J+M Honkovi - Ozdoby a dekorace

Vánoční, velikonoční, svatební a jiné ozdoby a dekorace, tradiční vizovické ozdobné pečivo. Jednoduchý web v HTML s JavaSriptovým obchodem, který je jednodušší, než klasické e-shopy, které běžně na webu potkáváme.

reference

zastavimcas.cz

Fotografie na zakázku

Web s prezentací fotografií a nabídkou foto služeb. Systém běží na Drupalu a mírně upraveném hotovém open source tématu. Implementována mírně pokročilejší fotogalerie.

reference

masazeubroucka.cz

Prezentace masérských služeb v Brně

Klasická jednodušší firemní prezentace, na které je názorně vidět, že zakázkový design stojí za to!

reference

Rybářský-lístek.info

Jak, kde a za kolik získate rybářský lístek

Web specializovaný na pomoc při řešení jediného požadavku. Chcete začít rybařit? Pak k tomu potřebujete určité znalosti a povolení. Co vše doopravdy budete potřebovat k legálnímu rybolovou na revírech v Česku? Zdaleka ne jen rybářský lístek, ale i povolenku k lovu ryb, člentsví v místní organizaci rybářského svazu a další. Přehledně se vše dozvíte na webu rybarsky-listek.info.

reference

GamaCar.cz

Autobazar, který pracuje pro vás

Klasický web autobazaru. NetSide není jeho tvůrcem, nýbrž má aktuálně na starosti jeho údržbu. Jádro systému tvoří Nette Framework, který je napojen na Autosoft. Je zde tedy implementován datový konektor, který zajišťuje výměnu dat mezi centrálním informačním systémem, jenž eviduje nabízená auta a synchronizuje je jednak na stránky samotné a dále na různé inzertní servery.

reference

zachranadat.CZC.cz

Datová první pomoc od CZC.cz

Pro společnost CZC.cz jsme připravili microsite na podporu služby záchrany dat. Statický web informuje o výhodách služby a předkládá zákazníkovi formulář pro objednávku a správné prvotní vyhodnocení závady, který dále zpracovává servisní oddělení.

reference

InstalaterstviSlanina.cz

Stránky instalatérské firmy Slanina

I jednodušší, spíše statická prezentace, může vypadat elegantně a funkčně. Miroslav Slanina provozuje svou instalatérskou živnost v okolí Brna již od roku 1997. Od té doby se jeho firma rozrostla a nabízí mnohem širší spektrum odborných prací s maximální péčí. Na grafické podobě webu jsme spolupracovali s grafikem Tomášem Dilhofem.